Skip to content

Siin on turvaline

Visit Pärnu poolt välja antud märgisega “Siin on COVID-19 turvaline” kinnitame, et järgime meie tegutsemisvaldkonnale kehtestatud Vabariigi Valitsuse korraldusi ja Terviseameti juhiseid, hoiame end nende järgimiseks infoga pidevalt kursis ning aitame külastajatel täita kohapeal viiruse vältimise reegleid.

Küti Uuetoa talu pererahvas peab oluliseks, et üheskoos käituksime COVID-19 olukorras vastutustundlikult nii iseenda kui oma külaliste suhtes. Vajame kõik tänases olukorras kindlustunnet, et oleme hoitud! Me oleme teinud omalt poolt kõik, et kaitsta külalisi võimaliku nakkusohu eest ja teenuse pakkumisel on külastaja tervis hoitud. Pererahvas suhtub vastutustundlikult COVID-19 tulenevatest tervise ja turvalisuse nõuetest ning tagavad, et keegi nohu, köha ega muude haigustunnustega tallu ei tuleks.

Pererahvas tuletab järjepidevalt meelde desinfitseerimise ja puhtuse olulisusest. Talu pererahvas informeerib külastajat COVID-19 käitumisjuhistest. Linnuaedade vahel tuleb giidil ja külaliste vahel hoida distantsi, samuti palume distantsi hoida ka talupoes. Desinfitseerimisvahendid asuvad kõigile nähtavates kohtades. Talu pere liikmed jälgivad külalisi ning kui märgatakse haigustunnustega inimest, palutakse tal koju minna. Seejärel desinfitseeritakse kõik pinnad, mida haigussümptomitega inimene on puudutanud.

TURVALINE_web_LARGE

ENG

With the COVID-19 safety label, trusted to us by Visit Pärnu we confirm that we follow the requirements and instructions of the Government and the Health Board of Estonia established for our field of activity, we keep up to date with the information and help visitors to comply with the virus prevention rules on site.